Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

EDS 2014/2015
Opäť je tu nový školský rok, ktorý priniesol do CVČ veľké zmeny. Napriek tomu nezmenená ostáva naša spolupráca so zahraničnými dobrovoľníkmi, hoci aj tu bol program Mládež vystriedaný program Erasmus +, myšlienka ostáva rovnaká- poskytnúť mladým ľudom možnosť spoznávať život v iných krajinách a získavať tak nové poznatky, rozvíjať schopnosti, zručnosti a kompetencie.                                                                                                       Ako tradične chystáme sa hosťovať dve dobrovoľníčky, zatiaľ máme iba jednu - Tanju, ktorá k nám prišla začiatkom októbra z Nemecka. Dúfam, že čoskoro jej pribudne kamarátka zo Španielska.
 
EDS 2013/2014
V CVČ si už nevieme našu činnosť predstaviť bez zahraničných dobrovoľníkov. Nie je to jednoduché ich takmer po roku vystriedať. Celý rok spoločne prežívame dobré i zlé, riešime rôzne menšie i väčšie trampoty a potom sa musíme rozlúčiť a zvykať si na nové tváre. A hlavne na mená, keď sa nám na jazyk tlačia stále tí, čo boli pred nimi. Ale zároveň sa tešíme na to, čo nám prinesú títo noví mladí ľudia. V tomto školskom roku sú to opäť dve dievčatá, Ljuba prichádza z Ruska (Moskva)  a Cristina zo Španielska. Verím, že tak ako aj predošlí dbrovoľníci aj tieto dievčatá tu nájdu svoj druhý domov, naučia sa tu veľa užitočných vecí pre svoj ďalší život a obohatia aj našu činnosť o rôzne novinky.                                                                               
 
Dobrovoľníčky 2012/2013

V školskom roku 2012/2013 sme opäť hosťovali dve dobrovoľníčky zo zahraničia, tentokrát to bola Barbara z Rakúska a Lilianna z ďalekého Ruska. Priletela skutočne z veľkej diaľky, vlakom by jej trvalo takmer týždeň - z obrovského mesta v predhorí Uralu -z Ufy.

Dievčatá nám aktívne pomáhali pri všetkých našich aktivitách, mohli ste ich stretnúť na krúžkoch, pripravovali spolu s nami príležitostnú činnosť, pomáhali pri letných táboroch. Barbara nastúpila na EDS v októbri, Lilianna prišla o mesiac neskôr a preto sa mohla s nami zúčastniť aj pobytového konského tábora v Mengusovciach (čo bolo Barbare veľmi ľúto, lebo ju už čakali štúdijné povinnosti.                                                                    Fototografie nájdete na našom facebooku.

 
Personálne obsadenie CVČ v školskom roku 2014-2015

Vzhľadom na to, že naše Centrum voľného času bolo zaradené ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Stará Bystrica 680 nastali aj zmeny v personálnom obsadení CVČ.

Riaditeľka: Mgr. Anna Kalužná 

Zástupkyňa pre primárne vzdelávanie a CVČ: Mgr. Viera Barteková

Vychovávateľky: Bc. Viera Baričiaková, Helena Chalúpková

Upratovačka: Mária Šimášková 

  

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 34 z 34

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!