Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Večer s lampášikmi a strašidielkami
Opäť sme sa po roku zišli v CVČ na podujatí Noc s lampášikmi a strašidielkami. Strašidlá odjakživa patrili do našich ľudových povestí, nájdeme ich tam neúrekom. My sme si pripomenuli tie z nášho regiónu... a aby sme sa ich nebáli, keďže sme sa chystali na večernú prechádzku, vyrobili sme si lampášiky a lampióny. Po návrate sme si ešte vyskúšali, ako sa dá žiť bez elektriny, aké to je občas "romantické", ale vôbec nie ľahké. Keď už sme boli z tej tmy všetci unavení, vzdali sme to a šťukli sme vypínačom, aby sme mohli pokračovať ...až kým sme neboli zrelí na spánok. Fotografie nájdete na facebooku.  
 
Zoznamovacie hry s Tanjou
Dve piatkové popoludnia v októbri strávili deti zo školského klubu s našou novou EDS dobrovoľníčkou Tanjou, ktorá si pre ne pripravila zaujímavé zoznamovacie hry. Mohli si vyskúšať netradičné pohybové pexeso, vyskúšať pozornosť a tiež pohotovosť a obratnosť pri striedaní sa v kruhu pomocou svojho kartového symbolu. Pri týchto aktivitách sa výborne zabavili, ale keďže detí bolo veľa, času málo, nestihli sme zrealizovať ďalšie pripravené hry. Nevadí, Tanja si vyskúšala prácu s našimi deťmi, navzájom sa zoznámili a  veríme, že v budúcnosti sa ešte pri zaujímavých podujatiach určite stretnú. Fotografie z akcie nájdete na facebooku.
 
Školský rok 2014-2015

Nový školský rok naše Centrum voľného času privítalo už nie ako samostatná rozpočtová organizácia, ale ako súčasť miestnej Základnej školy s materskou školou. S tým súvisí aj zmena oficiálneho názvu, ktorý znie: Centrum voľného času v Starej Bystrici ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Stará Bystrica 680

Adresa: Stará Bystrica,680, 023 04 Stará Bystrica

Tel.čísla: 041 4327 740, 0908 395 676 (CVČ), 041 4327 994, 041 4327 996 (ZŠ s MŠ)

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.  

Web: cvc.starabystrica.sk, www.skolastarabystrica.edupage.org

Samotná činnosť centra voľného času pokračuje s malými zmenami tak ako doteraz, prebieha podľa druhu aktivity v budove CVČ, v telocvičniach alebo v iných  priestoroch školy.                                                                         

 

             

 
Letné prázdniny v CVČ

Aj keď sa nám to možno nezdá, posledné mesiace školského roka cvalom utečú a pred nami je sen všetkých žiakov - prázdniny. Aby by ste sa doma priveľmi nenudili a nesťažovali sa na  "nuda, nuda, nuda"  pozývame Vás na naše aktivity. Viac nájdete na plagáte tu .

Takisto si tu môžete stiahnuť aj prihlášku na podujatia.

 
Diskotéka
V nedeľu čakáme všetkých na diskotéke, kde vás okrem hudbz čakajú aj ďalšie prekvapenia. Bližšie informácie tu .
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 25 - 30 z 34

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!