Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Charitatívny bazár

Posledné dni pred Vianocami sa v starobystrickej škole a v CVČ  niesli v duchu nezištnej  pomoci  tým, čo to potrebujú. S myšlienkou usporiadať charitatívny bazár a podporiť  organizáciu, ktorá pracuje so znevýhodnenými  deťmi, prišli dievčatá z klubu dobrovoľníkov. V spolupráci s vedením školy a s učiteľmi sme pripravili pestrú ponuku vianočných drobností, ktoré deti vyrobili v rámci výtvarných činností v škole a v centre voľného času. Počas dvoch dní mali deti možnosť zakúpiť si za symbolickú cenu drobnosť, ktorou sa rozhodli potešiť niekoho zo svojich blízkych a zároveň tak prispieť na dobrú vec.                                                                                                                                 Finančný výťažok z podujatia sme poslali organizácii SPOSA, ktorá pracuje s deťmi, postihnutými autizmom. Veríme, že im aj náš skromný finančný príspevok pomôže pri ich neľahkej činnosti. 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!