Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Karatisti opäť bodovali

Dátum 24.9.2016 si Karate klub Stará Bystrica zapíše do histórie ako jeden z najúspešnejších v poslednom období. v tento deň sa konalo 4.kolo Slovenského pohára v rámci Slovenskej federácie karate a bojových umení v Prievidzi. 

Mladí karatisti zo Starej Bystrice pod vedením Jaroslava Knapca, Jána Chmúru, Milana Kováča a Dušana Tomčalu aj po dlhšej prázdninovej pauze dokázali, že cez prázdniny nielen oddychovali, ale našli si čas aj na tréningy, či už spoločné, alebo individuálne. Dôkazom toho, že sa tomuto športu naozaj venovali, svedčí aj sedem medailí, ktoré zo súťaže priniesli. Konkurencia v karate športe je dosť vysoká a prebojovať sa medzi také kluby ako Bratislava, Levice, Pezinok či Šaľa je skutočne náročná úloha. Mladí zverenci klubu sa však dokážu popasovať aj s takýmito kvalitnými klubmi, o čom svedčia ich popredné umiestnenia.

Zlato získali: Marián Prievozník v kategórii 10 -12 ročných kumite nad 150 cm

                    Braňo Kubeň v kategórii 6 -8 ročných kumite

Striebro získali: Marián Klanica v kategórii 9-10 rokov kumite

Družstvo v kategórii 7 - 9 ročných kumite v zložení Braňo Kubeň, Tomáš Horváth a Dominik Hulák

Družstvo v kategórii 10 - 12 ročných kumite v zložení Marián Prievozník, Andrej Chmúra a Marián Klanica

Bronz získali: 

Andrej Chmúra v kategórii 10 -12 ročných kumite do 150 cm

Vanesa Klieštiková v kategórii 6 - 8 rokov kumite, výborne si viedla aj kategórii kata, kde obsadila štvrtú priečku a chýbali jej do tretieho miesta iba dve desatiny bodu. 

Vedenie klubu odkazuje: Vieme, že karate je náročný šport a vyžaduje veľa hodín tréningovej prípravy, nielen v telocvični, ale treba sa mu venovať aj individuálne.Chceme poďakovať našim zverencom za vzornú reprezentáciu Klubu a tiež i obce Stará Bystrica.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!