Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Karneval

Koniec januára v tomto roku priniesol školákom nielen polročné vysvedčenie, ale i príležitosť prísť sa zabaviť na tradičný fašiangový karneval. Stretli sme sa v nedeľu popoludní v budove dolnej školy, ktorá sa premenila na karnevalovú  sálu, kde sa v rytme hudby prišli predstaviť masky od výmyslu sveta. Okrem promenády dievčatá z vyšších ročníkov pripravili pre deti zábavno-súťažné hry, ktorými spestrili diskotéku. Prekvapenie čakalo na deti v podobe "mačky vo vreci", kde si za symbolickú cenu mohli deti vybrať malé tajomstvo. Na záver bolo vyhodnotených 10 najoriginálnejšch  masiek, zhotovených vlastnoručne.  

Fotografie nájdete na facebooku. 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!