Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

JARNÉ PRÁZDNINY 2015

16.02. (pondelok)   – EKOMÓDA – tvorivé dielne pre všetky šikovné deti, ktoré chcú využiť svoju fantáziu a zručnosť pri zhotovení originálnych kúskov oblečenia či módnych doplnkov z odpadových surovín a zo všeličoho, čo už nepotrebujeme. Podľa možnosti  si  prineste  materiál (plastové tašky, vrecia, noviny, časopisy, kartóny, staré CD, plastové fľaše, obaly, tetrapaky...) a skúsime  z neho „vyčarovať“ úplne nové „cool  vecičky“. Akciu ukončíme módnou prehliadkou a výberom troch víťazných  modelov.

17.02.2015 (utorok) -  Fašiangy v CVČ - so zábavou, hrami, súťažami a fašiangovými dobrotami

 Aktivity začínajú o 10:00 hod.

Nezabudnite si prezuvky , desiatu, chuť do práce a zábavy.

 

 

 

 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!