Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Bábkové predstavenie "Domček, domček..."

Dievčatá z dramatického krúžku Gombík  si pripravili ako darček pre svojich menších kamarátov bábkové predstavenie "Domček, domček, kto v teba býva?" Určite všetci túto rozprávku poznáte, ale táto bola trochu iná, dievčatá do nej vložili kus svojej fantázie, svojej práce a zručnosti, a veru nebolo to vždy ľahké. Deti sa tu mohli stretnúť so zvieratkami, ktoré riešili rôzne trampoty, mohli im aj trochu pomôcť, a pravdaže, aj koniec bol tak trochu iný. 

Predstavenie odohrali vo štvrtok 18.12., pre deti v MŠ dopoludnia a popoludní pre deti v školskom klube. Myslím, že predstavenie bolo príjemným spestrením pre väčšie i menšie deti a dievčatá potešilo, s akým záujmom sa ich divadielko stretlo.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!