Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Zoznamovacie hry s Tanjou
Dve piatkové popoludnia v októbri strávili deti zo školského klubu s našou novou EDS dobrovoľníčkou Tanjou, ktorá si pre ne pripravila zaujímavé zoznamovacie hry. Mohli si vyskúšať netradičné pohybové pexeso, vyskúšať pozornosť a tiež pohotovosť a obratnosť pri striedaní sa v kruhu pomocou svojho kartového symbolu. Pri týchto aktivitách sa výborne zabavili, ale keďže detí bolo veľa, času málo, nestihli sme zrealizovať ďalšie pripravené hry. Nevadí, Tanja si vyskúšala prácu s našimi deťmi, navzájom sa zoznámili a  veríme, že v budúcnosti sa ešte pri zaujímavých podujatiach určite stretnú. Fotografie z akcie nájdete na facebooku.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!