Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Školský rok 2014-2015

Nový školský rok naše Centrum voľného času privítalo už nie ako samostatná rozpočtová organizácia, ale ako súčasť miestnej Základnej školy s materskou školou. S tým súvisí aj zmena oficiálneho názvu, ktorý znie: Centrum voľného času v Starej Bystrici ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Stará Bystrica 680

Adresa: Stará Bystrica,680, 023 04 Stará Bystrica

Tel.čísla: 041 4327 740, 0908 395 676 (CVČ), 041 4327 994, 041 4327 996 (ZŠ s MŠ)

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.  

Web: cvc.starabystrica.sk, www.skolastarabystrica.edupage.org

Samotná činnosť centra voľného času pokračuje s malými zmenami tak ako doteraz, prebieha podľa druhu aktivity v budove CVČ, v telocvičniach alebo v iných  priestoroch školy.                                                                         

 

             

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!