Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

EDS 2014/2015
Opäť je tu nový školský rok, ktorý priniesol do CVČ veľké zmeny. Napriek tomu nezmenená ostáva naša spolupráca so zahraničnými dobrovoľníkmi, hoci aj tu bol program Mládež vystriedaný program Erasmus +, myšlienka ostáva rovnaká- poskytnúť mladým ľudom možnosť spoznávať život v iných krajinách a získavať tak nové poznatky, rozvíjať schopnosti, zručnosti a kompetencie.                                                                                                       Ako tradične chystáme sa hosťovať dve dobrovoľníčky, zatiaľ máme iba jednu - Tanju, ktorá k nám prišla začiatkom októbra z Nemecka. Dúfam, že čoskoro jej pribudne kamarátka zo Španielska.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!