Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica


Milé deti, mládež, rodičia i všetci ostatní zvedavci.


Vitajte na našej internetovej stránke. Prostredníctvom nej Vám chcem prenášať informácie o tom, čo sa deje v našom CVČ, čo ponúkame našim záujemcom v pravidelnej činnosti, aké ďalšie aktivity plánujeme, čo sa nám podarilo zrealizovať, kde sme dosiahli úspechy.

Naše centrum voľného času ako školské zariadenie obce Stará Bystrica orientuje svoju činnosť najmä na aktivity v mimovyučovacom čase. Našim cieľom je ponúknuť deťom, mládeži i dospelým možnosti užitočného trávenia voľného času na základe vlastného výberu podľa záujmov a potrieb vlastnej sebarealizácie v oblasti spoločenských vied, techniky, športu a prírodovedy, s dôrazom na relaxáciu, zdravého spôsobu života i zábavu a rozvoj osobnosti. Významné miesto pripisujeme rozvoju tvorivosti, práci s talentami a reprezentácii našej činnosti na verejnosti – v tuzemsku i zahraničí. Viac info...

Dobrovoľníčky 2012/2013

V školskom roku 2012/2013 sme opäť hosťovali dve dobrovoľníčky zo zahraničia, tentokrát to bola Barbara z Rakúska a Lilianna z ďalekého Ruska. Priletela skutočne z veľkej diaľky, vlakom by jej trvalo takmer týždeň - z obrovského mesta v predhorí Uralu -z Ufy.

Dievčatá nám aktívne pomáhali pri všetkých našich aktivitách, mohli ste ich stretnúť na krúžkoch, pripravovali spolu s nami príležitostnú činnosť, pomáhali pri letných táboroch. Barbara nastúpila na EDS v októbri, Lilianna prišla o mesiac neskôr a preto sa mohla s nami zúčastniť aj pobytového konského tábora v Mengusovciach (čo bolo Barbare veľmi ľúto, lebo ju už čakali štúdijné povinnosti.                                                                    Fototografie nájdete na našom facebooku.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!