Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Priestory
Naše centrum voľného času má k dispozícii veľkú klubovňu, ktorá slúži nielen na reprezentačné účely, ale aj pre krúžky, náročnejším na priestor (spontánna činnosť detí, prezentácie, besedy...).

Sample ImageSample ImageSample Image
                                                                                           
Sample Image
 

Vedľa nej sa nachádza počítačová miestnosť, v ktorej máme momentálne k dispozícii sedem počítačov. Slúži pre záujmové útvary, ktoré pri svojej činnosti využívajú počítačovú techniku – základy PC, internetové ZÚ, servis, ... .


V malej klubovni sa realizujú záujmové útvary s menším počtom členov, predovšetkým umeleckého a technického charakteru – výtvarný, šikovné ruky, dievčenský klub a pod.  Sample Image

Sample Image
 Záujemcom poslúži aj naša kuchyňa. Využíva sa počas príležitostných akcií a pre záujmové útvary varenia ako maškrtníček a čarovná vareška.

Zo starých priestorov skladu sme na prízemí vytvorili útulnú miniklubovňu (herňu). Z dvoch menších skladov sa vytvorila väčšia miestnosť, kde sa nachádza stolný futbal, multifunkčný hrací stôl. Miniklubovňa je doplnená ďalšími spoločenskými hrami a slúži tiež ako čitáreň, kde deti trávia svoj čas čakania na krúžok alebo čakania na autobus. Sample Image

Sample Image Nová klubovňa v podkroví slúži najmä pre záujmové útvary jazykov a tiež na neformálne stretnutia detí a mládeže, ale aj na reprezentačné účely. Oproti je taktiež zrekonštruovaná nová klubovňa zo starých skladových priestorov, slúži na rôzne výstavy, ale aj ako klubovňa. Kmeňovým pracovníkom slúžia kancelárie na poschodí.

Keďže záujmová činnosť CVČ je veľmi rozmanitá, naše vlastné priestory nestačia, preto sa na základe dohôd so základnými školami v okolí využívajú priestory školských učební a telocvičňa.

K dispozícií máme aj novo vybudované športové ihriská na Lánoch a multifunkčné ihrisko pri centre voľného času.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!