Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Zoznamovacie hry s Tanjou
Dve piatkové popoludnia v októbri strávili deti zo školského klubu s našou novou EDS dobrovoľníčkou Tanjou, ktorá si pre ne pripravila zaujímavé zoznamovacie hry. Mohli si vyskúšať netradičné pohybové pexeso, vyskúšať pozornosť a tiež pohotovosť a obratnosť pri striedaní sa v kruhu pomocou svojho kartového symbolu. Pri týchto aktivitách sa výborne zabavili, ale keďže detí bolo veľa, času málo, nestihli sme zrealizovať ďalšie pripravené hry. Nevadí, Tanja si vyskúšala prácu s našimi deťmi, navzájom sa zoznámili a  veríme, že v budúcnosti sa ešte pri zaujímavých podujatiach určite stretnú. Fotografie z akcie nájdete na facebooku.
 
Školský rok 2014-2015

Nový školský rok naše Centrum voľného času privítalo už nie ako samostatná rozpočtová organizácia, ale ako súčasť miestnej Základnej školy s materskou školou. S tým súvisí aj zmena oficiálneho názvu, ktorý znie: Centrum voľného času v Starej Bystrici ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Stará Bystrica 680

Adresa: Stará Bystrica,680, 023 04 Stará Bystrica

Tel.čísla: 041 4327 740, 0908 395 676 (CVČ), 041 4327 994, 041 4327 996 (ZŠ s MŠ)

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.  

Web: cvc.starabystrica.sk, www.skolastarabystrica.edupage.org

Samotná činnosť centra voľného času pokračuje s malými zmenami tak ako doteraz, prebieha podľa druhu aktivity v budove CVČ, v telocvičniach alebo v iných  priestoroch školy.                                                                         

 

             

 
Denné tábory v CVČ
Oznamujeme záujemcom, že v prázdninových denných táboroch -Plávanie a Z každého rožku trošku už nie sú voľné miesta.
 
CEVEČPARÁDA 2014
Opäť je tu jún, čas, keď odratávame dni do konca školského roka. Pravidelná záujmová činnosť (krúžky) v centrách voľného času sa končí už v polovici júna a my sme sa už po druhý krát rozhodli ukončiť ju podujatím - tzv "cevečparádou".  Deti, ktoré pracovali v krúžkoch, budú mať príležitosť ukázať, čo sa naučili počas roka, pripravené sú tvorivé dielne, množstvo zábavných súťaží nielen pre deti, ale i pre rodičov. Viac na plagáte tu .
 
Modrý gombík - voda pre Ugandu

Do tohtoročnej kampane Modrý gombík 2014 - Voda pre Ugandu sa zapojilo aj naše CVČ. Krátke video z tanečnej choreografie, ktorú sme mohli realizovať iba v našich priestoroch, pretože vonku bolo všade priveľa vody, nájdete na linku: https://www.youtube.com/watch?v=AnrSN4A0qIk

Škoda, že oblaky nezavialo do horúcej Afriky, bola by spokojnosť na oboch stranách.Undecided

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 36 z 49

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!