Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Začíname školský rok 2015/2016

Ako tradične aj teraz začíname ponukou krúžkovej činnosti na daný školský rok, viac informácií nájdete tu

Žiadosť  si môžete vytlačiť z internetu alebo vyzdvihnúť u vedúcich krúžkov, potrebné je odovzdať ju do 15.septembra 2015.

 

 
Cevečparáda
Prichádza koniec školského roka a sním i naša "cevečparáda", viac informácii nájdete na plagáte tu
 
Starobystrický minimaratón

Dňa 8.mája 2015 sa v rámci záujmového krúžku Pohybové hry žiaci I. a II. stupňa našej ZŚ s MŠ zúčastnili bežeckej súťaže Starobystrický minimaratón. Rínok sv. Michala Archanjela  Starej Bystrici pred Slovenským orlojom privítal desiatky žiakov z okolitých základných škôl, ktorí sa odhodlali zdolať 450 m a 950 m dlhú trať v štyroch kategóriách.  Našim sa na domácej pôde najviac darilo v kategórii I.stupeň - dievčatá, kde  sa na štartovaciu čiaru postavilo 25 pretekárok,medzi nimi si  Nina Košťalová z 2.A  vybojovala 2.miesto a Sofia Zjatková z 1. A pekné 3.miesto. Úspech sme zaznamenali aj v kategórii II.stupeň-chlapci, kde sa presadil Matúš Potočár zo 7.B, ktorý nedal šancu svojim súperom šancu a zvíťazil. Na 3. mieste skončil Peter Halvoník z 8. A triedy.

Všetkým, ktorí dobehli do cieľa srdečne blahoželáme a veríme, že o rok sa opäť stretneme na "Rínku", kde odštartujme ďalší ročník. 

 

 

 
Čarovná rozprávková noc
Je tu marec a s ním opäť Čarovná rozprávková noc. Prihlášku  a viac informácií nájdete na plagáte tu .
 
Žiadosť o 2% 2014

Vážení občania, milí rodičia,
obraciame sa na Vás so žiadosťou o finančnú podporu našej činnosti formou poukázania 2% Vami zaplatenej dane z príjmov za rok 2014  občianskemu združeniu, ktoré  finančne podporuje aktivity centra voľného času v našej obci. Pripájame potrebné dokumenty: Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní 2% .

Údaje:

Názov: Kysucký kultúrny kruh

Sídlo: Stará Bystrica 547

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 37798146

 

Financie, ktoré sme získali v minulom roku sme použili na organizáciu podujatí a zlepšenie materiálno-technických podmienok činnosti CVČ, na pomoc pri  zabezpečení kultúrno-spoločenských aktivít v obci, na podporu športových aktivít detí a mládeže..
Budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť nás a tak prispieť k ďalšiemu  skvalitneniu  našej práce v  uvedených oblastiach .
Ď A K U J E M E .

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 19 - 24 z 49

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!