Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Veľká Rača 8.5.2012
V utorok 8.5.2012 sme v spolupráci s turistickým oddielom z Novej Bystrice zorganizovali výstup na Veľkú Raču.
Celý článok...
 
DEŇ MATIEK

Dňa 13. mája 2012 si deti pripravili bohatý program pre svoje mamy a staré mamy. Po úvodnej piesni speváčok pod vedením p. Prievozníkovej vystúpil starosta obce a prihovoril sa všetkým zúčastneným. Postupne moderátorka Soňa Tvrdíková uvádzala vystúpenia škôlkarov, moderného tanca, scénku "Bubeníček", spev s doprovodom heligónky, báseň Lucky Masnicovej, scénku  "Keď raz budem starý", tanec zumbistiek, scénku detí z literárno-dramatického krúžku, scénku "Poštárik" a nakoniec vystúpila skupina Asterius. Dúfame, že sa Vám oslava Dňa Matiek páčila, a ešte raz veľká vďaka všetkým mamám a starým mamám.

Celý článok...
 
Turisti z CVČ na otvorení 100 jarných kilometrov

V nedeľu 29. 4. 2012 sa niektorí turisti z CVC - Stará Bystrica a z turistického oddielu Nová Bystrica zúčastnili tradičného stretnutia na Vrchrieke, kde sa oficiálne zahájilo 100 jarných kilometrov. Túra bola takmer 22 km dlhá, fúkal silný južný vietor, pálilo slnko, ale zvládli sme, čo pokladám na začiatok za pekný úspech... Pozreli sme si aj rozhľadňu, ktorá sa podobá tej našej starobistrickej, len nie je kueľovitá, ale ihlanovitá.....

Viac si pozriete na fotografiách.....

Poznámka: Najbližšia akcia bude 8. mája s cieľom na Veľkú Raču. O tejto akcii budeme včas informovať a užteraz sa tešíme na Vašu účasť.......

Ing. Miroslav Pavelek, CVČ Stará Bystrica

Celý článok...
 
2. ročník stolnotenisového turnaja
Cez veľkonočné prázdniny v utorok 10. apríla 2012 CVČ Stará Bystrica zorganizovalo už druhý ročník Turnaja v stolnom tenise.  Vyhodnotenie si môžete pozrieť tu .
Celý článok...
 
Turnaj v stolnom tenise starších žiakov/žiačok
Poriadame 2. ročník stolnotenisového turnaja starších žiakov/žiačok, ktorý sa bude konať 26. 04. 2012. Bližšie info tu .
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 7 - 12 z 59

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!