Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Rozprávková noc v CVČ
   

Noc z 3. na 4. júna patrila všetkým deťom, ktoré majú radi dobrodružstvo, a samozrejme, rozprávky. Predovšetkým slovenské. Pokračovali sme tak v tradícii, ktorú sme založili vlani a stretla sa s veľkým úspechom.

Celý článok...
 
Stretnutie žiackej rady so zástupcom obce

 

 

Celý článok...
 
Kvety nádeje
Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do podpori centier voľného času a prispeli kvietočkom nádeje pre ďalšiu úspešnú činnosť.
Celý článok...
 
Turnaj v stolnom tenise

Cez veľkonočné prázdniny v utorok 26. apríla 2011 CVČ Stará Bystrica zorganizovalo prvý ročník Turnaja v stolnom tenise. V spolupráci s externým vedúcim záujmového útvaru stolný tenis, pánom Štefanom Zacharom sme vytvorili priestor a ponúkli šancu všetkým deťom, ktoré sa venujú tomuto športu na stretnutie a zmeranie si síl vo vzájomných zápasoch. Zúčastnili sa ho deti z Vychylovky, Novej Bystrice, Starej Bystrice, Radôstky a Krásna nad Kysucou. Po vzájomných zápasoch sa nakoniec víťazmi stali:

  1. miesto – Vladimír Jonek z Novej Bystrice
  2. miesto – Vladimír Križka zo Starej Bystrice
  3. miesto – Adam Kuric zo Starej Bystrice

Víťazi si domov odniesli pamätné sošky a všetci účastníci dostali diplomy, sladké odmeny a voľné vstupenky do našej minizoo. Víťazom srdečne blahoželáme, ale pochvala patrí všetkým súťažiacim, ktorí sa rozhodli stráviť prázdninový deň aktívnym spôsobom.

Celý článok...
 
Deň zeme

 Dňa 15. apríla sa aj kolektív CVČ Stará Bystrica zapojil do upratovacích prác v našej obci.

  V popoludňajších hodinách sme pre naše deti pripravili druhú časť "hľadania skrytého pokladu" práve v duchu ekológie, recyklácie a kladnému prístupu k našej Zemi. Dúfame, že aj týmito akciami prispejeme k tomu, aby si naše deti viac vážili našu Zem, a nerobili neporiadok okolo seba.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 37 - 42 z 59

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!