Home
Aktuálne dianie
O nás
Činnosť
Archív
EDS
Kontakt
Stará Bystrica
Prímestský tábor s výukou plávania
Aj posledný tábor je u svojho konca a to je predzvesť, že prázdniny sú už na konci. Ukončili sme ich naozaj úspešnou akciou, plnou vody, slnka a zážitkov.
Celý článok...
 
"Z každého rožku trošku 2012"
Ďalší ročník denného tábora "Z každého rožku trošku" nám už tiež skončil. Tento ročník bol naozaj úspešný, nielen počtou účastníkov, ale aj vydarenými dielami nádejných umelcov.
Celý článok...
 
Hľadanie pokladu 2012

Po dvoch týždňoch prázdninového oddychovania, počas ktorých sme si stihli ako tak oddýchnuť a spamätať sa z nezvyčajne horúcich dní, sme sa v pondelok 16.júla  stretli v CVČ na prímestskom tábore nazvanom Hľadanie pokladu. 

Celý článok...
 
Tajomná noc rozprávok
V tomto roku to už bolo tretíkrát, čo sme sa zišli v CVČ Stará Bystrica na nočnom podujatí, ktoré patrilo deťom a slovenských rozprávkam pod názvom Čarovná rozprávková noc.
Celý článok...
 
Šachový krúžok
   Aj v školskom roku (2011/2012), v rámci pravidelnej záujmovej činnosti v CVČ, deti opakovane prejavili svoj záujem navštevovať šachový krúžok. 
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 6 z 59

Dúfame, že sa Vám naša internetová stránka páči a každý si tu nájde niečo, čo ho zaujme. A ak nemáš rád nudu, pridaj sa k nám - vyber si z našej ponuky a zabávaj sa s nami!